Podróż z lotniska Warszawa-Modlin

Obecnie podróże stają się coraz łatwiejsze oraz coraz tańsze, co oczywiście podoba się każdej osobie, która lubi raz na jakiś czas wyruszyć na podbój świata. Dla innych natomiast wyjazdy zagraniczne to część codziennych obowiązków, związanych z prowadzeniem interesów. Tak czy inaczej, podróże lotnicze z roku na rok są jeszcze bardziej popularne, ale nie każdy wie jak właściwie powinien przygotować się do takiego lotu. O czym zatem należy pamiętać zanim wyruszymy na lotnisko?
Jeśli port lotniczy, z którego odlatuje nasz samolot jest nieco oddalony od dużego miasta, tak jak chociażby w przypadku lotnika Warszawa-Modlin, wiele osób decyduje się na dojazd do niego prywatnym samochodem. W tym przypadku, jednak na jakiś czas przed udaniem się w podróż, powinniśmy zatroszczyć się o dobry parking, który nie będzie nas kosztował zbyt dużo, ale jednocześnie zapewni bezpieczeństwo naszemu samochodowi. Dlatego też, doskonałym rozwiązaniem może okazać się parking Jodełka, przy lotnisku w Modlinie.
Dlaczego właśnie tam? Parking ten znajduje się naprawdę blisko lotnisko, bo jest to około 6 kilometrów. Ceny nie są wygórowane, a my otrzymujemy darmowy transport z parkingu na lotnisko oraz w drugą stronę, kiedy wracamy z wakacji czy wyjazdu służbowego. Jest to naprawdę wygodne, a do tego możemy mieć pewność, że nasz samochód oczekuje na nasz powrót w bezpiecznym miejscu. Jeśli zatem na lotnisko wolimy udać się własnym autem, warto przynajmniej kilka dni wcześniej zadzwonić i ustalić szczegóły z pracownikami parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *