Parking przy lotnisku Modlin

Z lotniska w Modlinie odlatuje coraz więcej samolotów, w różnych kierunkach zagranicznych. Dlatego też, systematycznie zwiększa się również liczba pasażerów, którzy korzystają właśnie z tego obiektu. Fakt, że lotnisko to położone jest poza samą Warszawą sprawia, że spora część osób decyduje się na przyjazd własnym samochodem i pozostawienie go na parkingu. W takiej sytuacji, warto jednak wcześniej zadbać o miejsce na odpowiednim parkingu, gdzie nasz pojazd będzie po prostu bezpieczny.

W przypadku lotniska w Modlinie, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z parkingu Jodełka, który został usytuowany w odległości zaledwie 6 kilometrów od samego portu lotniczego. Jest to naprawdę dobra lokalizacja, gdyż dojazd do parkingu zajmuje dosłownie kilka minut. Tym bardziej, że po załatwieniu wszystkich formalności i pozostawieniu auta, na lotnisko zostajemy przewiezieni bezpłatnie. Tak samo jest w momencie naszego powrotu do Polski, gdy na lotnisku czeka na nas samochód, który zabierze nas na parking.
Należy pamiętać, aby o miejsce na parkingu zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem. W tym celu należy zadzwonić lub też wysłać maila do obsługi parkingu, która następnie oddzwoni do nas aby ustalić wszelkie szczegóły. Dzięki temu, w dniu wylotu wszystko będzie już przygotowane, a pracownicy parkingu dostosują środek transportu do ilości podróżnych oraz wielkości bagażu jaki będą ze sobą mieli. A wszystko to za racjonalną cenę, która cały czas przyciąga ogromną liczbę klientów, co świadczy o tym, iż warto korzystać z takich usług.

Ceny parkingów przy lotnisku możemy sprawdzić na https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-modlin/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *