Lotnisko Warszawa-Modlin

Kiedy następowało otwarcie lotniska w Modlinie, wiele osób twierdziło, że nie jest to dobra inwestycja, gdyż liczba pasażerów z niego korzystających będzie bardzo mała. Po kilku latach okazało się jednak, że obiekt ten jest bardzo potrzebny i mimo jego oddalenia od stolicy naszego kraju, cieszy się sporym zainteresowaniem linii lotniczych. Dlatego też, decydując się obecnie na podróże zagraniczne, bardzo często zauważymy, że wylot następuje właśnie z tego konkretnego lotniska. Port ten rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego niemalże tuż obok niego powstał również jakże potrzebny parking.
Parking Jodełka jest oddalony od lotniska Modlin o około 6 kilometrów, w związku z czym dojazd z jednego do drugiego obiektu trwa dosłownie kilka minut. Co więcej, korzystając z tego konkretnego parkingu, mamy również zapewniony transport na lotnisko, jak i rzecz jasna z powrotem. Oczywiście usługa ta jest darmowa, a my zostajemy przewiezieni do danego miejsca w komfortowych warunkach. Dodatkową zaletą parkingu jest także to, że ceny za pozostawienie na nim samochodu zdecydowanie nie są zbyt wygórowane jak na tego typu obiekt.

Rezerwację miejsca na dany dzień powinniśmy zrobić z wyprzedzeniem. Wystarczy tylko zadzwonić lub nawet wysłać maila, dzięki któremu obsługa parkingu skontaktuje się z nami w celu ustalenia szczegółów. Wszystko zostaje zorganizowane w taki sposób, aby zapewnić podróżującym jak największy komfort, bez jakiegokolwiek stresu, związanego chociażby z opóźnieniami. Obsługa parkingu jest bardzo pomocna, dlatego nie należy obawiać się żadnych komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *