Gdzie zostawić samochód w Modlinie?

Coraz więcej linii lotniczych decyduje się na otwarcie nowych połączeń międzynarodowych z lotniska w Modlinie.

Port ten, choć początkowo wzbudzał sporo kontrowersji, ze względu na fakt, iż część osób uważała jego budowę za zupełnie niepotrzebną, obecnie bardzo prężnie się rozwija, w związku z czym rośnie ilość pasażerów, którzy się na nim pojawiają. Biorąc jednak pod uwagę to, że lotnisko jest oddalone od samej Warszawy, wielu podróżnych poszukuje możliwości pozostawienie swojego samochodu na bezpiecznym parkingu, w okolicy samego portu.

I tu pojawia się doskonałe rozwiązanie, jakim bez wątpienia jest parking Jodełka, który znajduje się w najbliższej okolicy lotniska w Modlinie. 6 kilometrów dzielące te dwa obiekty można bez jakiegokolwiek problemu pokonać w kilka minut, co sprawia, że korzystanie z tego konkretnego parkingu jest naprawdę wygodne. Jego olbrzymią zaletą jest zresztą również to, że klienci pozostawiający tam swoje pojazdy, mają zapewniony transport zarówno na lotnisko jak i z powrotem. Co daje wszystkim ogromny komfort podróżowania.
Bardzo ważny dla wielu osób jest również cennik za pozostawienie samochodu na tym obiekcie – aktualny cennik sprawdzimy na stronie parklot.pl. Według większości klientów, koszt takiej usługi nie jest wygórowany, w związku z czym liczba zadowolonych podróżnych jest naprawdę duża. Oczywiście należy jedynie pamiętać, aby rezerwację miejsca zapewnić sobie jakiś czas przed rozpoczęciem podróży. W tym celu można zadzwonić, albo napisać maila do obsługi parkingu, która udzieli nam wszystkich niezbędnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *